آرد نول ماکارونی

نوع مصرف : تولید انواع ماکارونی، پاستا، ورمیشل و رشته
خصوصیات : دانه بندی درشت، میزان پروتیین و گلوتن بالا از مشخصات بارز این نوع آرد است.وجود فیبر کمتری نسبت به آرد های ستاره و خبازی در این آرد از نکات قابل اشاره می باشد.مدت ماندگاری این آرد نیز همچون آرد نول قنادی 6 ماه در شرایط استاندارد پیش بینی می شود.

آرد نول قنادی و بیسکوییت

نوع مصرف : مصارف قنادی، شیرینی و کراکر
خصوصیات : این نوع آرد دارای رنگی به مراتب روشن تر از آرد های دیگر بوده که میزان دانه بندی آن (ریز یا درشت) مطابق نیاز خریداران و مصرف کنندگان تنظیم گردیده و پروتیین و گلوتن موجود در آن کمتر از آرد خبازی و آرد ستاره است.ارزش فیبری این نوع آرد پایین بوده و مدت ماندگاری آن نیز به علت وجود میزان سبوس محدود، کمتر از 6 ماه در شرایط استاندارد پیش بینی می گردد.

آرد ستاره صنعتی

نوع مصرف : استفاده در انواع کیک، کلوچه، شیرینی و کراکر و نان های سنتی
خصوصیات : آرد ستاره صنعتی دارای سبوسی به مقدار %22-19 بوده که منبع استخراج آن بیشتر مغز دانه و لایه های اطراف اندوسپرم می باشد.این نوع آرد دارای درجه خلوص بیشتری نسبت به دو نوع آرد خبازی و ستاره فانتزی است و همچنین درصد گلوتن آن نیز بیشتر است.مدت ماندگاری این نوع آرد به دلیل خلوص سبوس آن بین 4 تا 6 ماه در شرایط استاندارد پیش بینی می گردد.

آرد ستاره فانتزی

نوع مصرف : پخت انواع نان های مسطح، باگت و فرانسوی

خصوصیات : این آرد دارای درصد پایین تری سبوس نسبت به آرد خبازی می باشد که این درصد با توجه به نیاز خریداران بین %20-18 متغیر است.در این آرد نسبت به آرد خبازی از میزان کمتری سبوس و لایه های اطراف اندوسپرم استفاده شده و مغز دانه ی گندم در تولید این گونه از آرد نقش بیشتری دارد.مدت ماندگاری این نوع آرد با توجه به وجود درصد کمتری از سبوس نسبت به آرد خبازی، 4 ماه در شرایط استاندارد پیش بینی می گردد.

آرد خبازی

نوع مصرف: پخت انواع نان های سنتی، بربری، لواش، سنگک و تنوری

خصوصیات: آرد خبازی آردی است که حدوداً بین %12-8 بسته به نیاز مشتری سبوس گیری شده و در آن از لایه های خارجی گندم و تا حدودی مغز دانه (اندوسپرم) استفاده شده به همین منظور شاهد خاکستر و فیبر بالایی در این آرد می باشیم و به همین جهت خواص تغذیه ای این آرد دارای درصد پروتیین و فیبر بالا می باشد. آرد خبازی با استفاده از آهن و اسید فولیک غنی شده و از این بابت پاسخگوی نیاز تغذیه اقشار مختلف به خصوص کودکان، زنان و سالخوردگان است.

مدت ماندگاری این آرد با توجه به غنی بودن آن از فیبر و تا حدودی وجود اسیدهای چرب تا 2 ماه در شرایط استاندارد پیش بینی شده است.

لوگوی گواهینامه ها

01 کسب عنوان کارخانه برتر صنعتی کشور در روز ملی نان سال 1389

02 کسب عنوان واحد صنعتی نمونه استان در سال 1389

03 دریافت لوح تقدیر پیشکسوت نمونه صنایع در سال 1388

04 کسب تندیس نقره ای و لوح افتخار از اولین جشنواره کارخانجات برتر آرد ایران در سال 1388

05 کسب نشان بین المللی حلال به عنوان اولین کارخانه در صنعت تولید آرد در سطح استان

06 دریافت مجوز ایزو 2004-14001 در مدیریت زیست محیطی به عنوان اولین کارخانه در صنعت تولید آرد در سطح استان

07 اخذ گواهی R&D (تحقیق و توسعه) به عنوان اولین کارخانه تولید آرد

08 کسب عنوان مسیول کنترل کیفی نمونه در استان

09 کسب نشان استاندارد ملی ایران و استانداردهای بین المللی ایزو 2008-9001 در سیستم مدیریت کیفیت و ایزو HACCP 22000 در مدیریت ایمنی مواد غذایی به عنوان اولین ها در این زمینه در سطح استان

تلفن

 0172-3349992 و 3349993-0172

آدرس

استان گلستان، گنبد، کیلومتر 2 جاده بی بی شیروان (آلمان)

ایمیل

  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

افراد آنلاین

ما 6 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم